KONST / Litografier / Litografi 7278103
nr 727 8103
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), PT, signerad, motivets mått: 28x42
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 november 2011
kl 18:30:15
28/11 18:15:38
28/11 18:25:15
550 kr
Peter Dahl (f. 1934)